Advertisement

Powstanie nowy Superman bez Henry’ego Cavilla?!

Od pewnego czasu Warner Bros. odcina się jak tylko może od swoich nieudanych konceptów superhero. Portal We Got This Covered opublikował kolejne doniesienia związane z dalszą drogą modernizowanego uniwersum DC. Tym razem tematem jest Superman.

Jako że Henry Cavill prawdopodobnie nie wystąpi już więcej w roli Człowieka ze Stali, Warner ma szykować miejsce dla nowej inkarnacji jednego z najpopularniejszych superbohaterów w historii. Byłby to zatem zupełnie nowy Superman. I, rzecz jasna, chodzi nie tylko o odtwórcę ikonicznej roli, ale także zupełnie nowe ujęcie Kal-Ela, niemające nic wspólnego z origin story od Zacka Snydera.

Strona komiksu Superman – Action Comics tom 4: Nowy świat

Zobacz również: James Gunn ma pomóc DC podnieść się z kolan?

Tego typu pogłoski słyszeliśmy już w przeszłości, a było to przy okazji ogłoszenia planów związanych z Supergirl, która ma być ważnym punktem oddzielającym od zbudowanego na crossoverach uniwersum – potocznie zwanego DCEU – i stworzenia mniej formalnej piaskownicy dla kolejnych twórców, gdzie uniknie się prób kopiowania Marvel Cinematic Universe. Superman wydaje się być jednym z logicznych kroków w kierunku tego typu przetasowań.

Źródło: We Got This Covered / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Człowiek ze Stali

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?