The Boys – będzie spin-off! Młodzi superherosi na studiach!

Na początku tego miesiąca The Boys weszło w drugi sezon, stając się tym samym najpopularniejszą produkcją na Amazon Prime Video. I jak widać, twórcy chcą wyciągnąć z tego coś więcej niż kolejne sezony głównego nurtu historii (które przy takich sukcesach są zresztą rzecz pewną).

Okazuje się, że powstał jeszcze pomysł na stworzenie specjalnego spin-offa, którego bohaterami byliby młodzi herosi na… studiach. Nie znamy jeszcze szczegółów tego przedsięwzięcia, ale już w tym momencie ma być pisany pierwszy epizod serialu. Cóż, czekamy!

The Boys

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Barbarzyńcy – nadchodzi widowiskowy serial historyczny Netflix! Zobacz zwiastun!

The Boys jest  adaptacją bardzo brutalnego komiksu autorstwa Gartha Ennisa (Preacher). Opowiada on o tytułowej grupie mścicieli zajmujących się monitorowaniem poczynań herosów w trykotach, którzy nie cofną się przed niczym, aby pokonać skorumpowanych i zdegenerowanych superbohaterów zwanych Siódemką. Seria znana jest z niezwykle dosadnej brutalności (nawet wybitne Watchmen Moore’a pod tym względem im ustępują) i demitologizacji superherosów.

Premiera 2. sezonu miała miejsce 3 września na Amazon Prime Video.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Piotr pisze:

Serial jest świetny. Czekam na jakieś konkretny jeśli idzie o ten spin-off. Jeśli miałoby być w podobnej konwencji to może być bardzo fajne.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?