„Last Days in the Desert” – pierwszy zwiastun produkcji!

Studio Broad Green Pictures wypuściło do sieci pierwszy zwiastun religijnego dramatu „Last Days in the Desert”. Reżyserem i scenarzystą dzieła jest Rodrigo Garcia. Produkcja opowie fragment historii Jezusa Chrystusa dotyczący czterdziestodniowego pobytu bohatera na pustyni, podczas którego pościł i modlił się do Boga. Widzowie zobaczą, jak Jezus Chrystus zmaga się z wewnętrznymi konfliktami oraz kuszeniem towarzyszącego mu Szatana. Ewan McGregor zagra w filmie zarówno Syna Bożego, jak i prześladującego go Diabła. Zwiastun poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=RDfySDiGeh8

Zobacz również: Zwiastun i plakat komedii „Rekiny Wojny” z Jonahem Hillem i Milesem Tellerem

Za zdjęcia do filmu odpowiada trzykrotny zdobywca Złotej Statuetki, czyli Emmanuel Lubezki („Zjawa”). Efekt jego pracy jest naprawdę imponujący, ponieważ doskonale udało mu się uchwycić samotność i wyobcowanie rozległej pustyni. W obsadzie religijnego widowiska, oprócz wspomnianego Ewana McGregora, znajdują się również Tye Sheridan, Ciarán Hinds i Ayelet Zurer.

Produkcja miała swoją premierę 25 stycznia 2015 roku na Festiwalu Filmowym w Sundance. W kinach obraz pt. „Last Days in the Desert” zadebiutuje dopiero 13 maja 2016 roku. Będziecie czekać?

Last Days in the Desert

Źródło: Collider.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?