Czym się różni Joker z Ligi Sprawiedliwości? Jared Leto wyjaśnia!

Jared Leto opowiada o pracy z różnymi reżyserami i ewolucji swojego Jokera w Legionie Samobójców i Lidze Sprawiedliwości.

Jared Leto wyjaśnia różnicę między Jokerem z Legionu Samobójców a tym z Ligi Sprawiedliwości. Po krytycznej ocenie z 2017 roku, fenomen Wersji Snydera reprezentuje odkupienie dla DC Extended Universe. 4-godzinna wizja Snydera zawiera i rozwija więcej postaci niż jej kinowy odpowiednik. Być może najbardziej nieoczekiwanym dodatkiem do filmu jest Joker od Leto.

Zobacz również: Adam Driver mógł wystąpić w DCEU?!

Podążając za legendami, takimi jak Jack Nicholson i Heath Ledger, szum wokół występu Leto w Legionie był bezprecedensowy. Niestety, jego wcielenie spotkało się z mieszanymi reakcjami z powodu kreatywnych decyzji, takich jak tatuaże na nosie i ostentacyjna garderoba. Warner Bros. porzucił kilka planów dotyczących Leto i zrestartował postać z Joaquinem Phoenixem.

Podczas występu w The Late Show With Stephen Colbert, Leto pokazano dwa zdjęcia: jedno z jego zielonowłosą i wytatuowaną postacią z Legionu Samobójców, a drugie było z długowłosą, ciemniejszą z Ligi Sprawiedliwości. Leto został następnie poproszony o skomentowanie różnic między tymi dwoma osobami:

Myślę, że to ewolucja, dzieli ich kilka lat. Kiedy pracujesz z kimś… kiedy pracujesz z innym reżyserem, to wydobywa z siebie lub z ciebie różne rzeczy. Uwielbiałem pracować z [Zackiem Snyderem], kochałem jego pasję, wie o tym świecie więcej niż ktokolwiek inny.

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera – nasza recenzja długiego jak noc blockbustera!

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera (ZACK SNYDER’S JUSTICE LEAGUE) miała swoją premierę 18 marca zarówno we wszystkich serwisach HBO, w tym HBO GO dostępnym w Polsce.

Autorem scenariusza filmu jest Chris Terrio. Autorami historii są Chris Terrio, Zack Snyder oraz Will Beall, którzy ją stworzyli na podstawie komiksów DC Superman, wykreowanych przez Jerry’ego Siegela oraz Joego Shustera. Obowiązki producentów filmu pełnili Charles Roven, Deborah Snyder, a producentami wykonawczymi byli Christopher Nolan, Emma Thomas, Wesley Coller, Jim Rowe, Curtis Kanemoto, Chris Terrio oraz Ben Affleck.


Źródło: Screen Rant, ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?