Doom: Annihilation – nowy zwiastun ekranizacji kultowej gry!

Doom: Annihilation to nowa ekranizacja popularnej pierwszoosobowej strzelanki. W sieci zadebiutowała nowa zapowiedź horroru science-fiction.

Film, podobnie jak w grach, przedstawi grupę kosmicznych komandosów, którzy w odpowiedzi na sygnał ratunkowy przybywają do bazy zlokalizowanej na księżycu Marsa. Po dotarciu odkrywają, że baza została przejęta przez demoniczne potwory, które grożą stworzeniem Piekła na Ziemi.

Zobacz również: Wiedźmin – co wiadomo o serialu po zwiastunie? Analiza teasera produkcji fantasy Netflixa

Doom annihilation zdjęcie photo 2019 film

fot. materiały prasowe

Reżyserem ekranizacji popularnego FPSa jest autor kina klasy B Tony Giglio (Teoria Chaosu, W rękach wroga, Death Race 2, Death Race 3, Arena). W obsadzie znajdują się m.in.: Nina Bergman, Dominic Mafham, Luke Allen-Gale, Jemma Moore, Chidi Ajufo, Amer Chadha-Patel, Amy Manson. Za drugą ekranizację gry Doom odpowiada Universal 1440 Entertainment, jeden z oddziałów studia Universal Pictures, który realizuje głównie produkcje przeznaczone na rynek kina domowego. Zdjęcia do tego amerykańskiego filmu odbywały się w Bułgarii.

Doom: Annihilation miał zadebiutować na początku 2019 roku, lecz studio przesunęło termin premiery, by dopracować efekty specjalne. Zgodnie z ostatnią zapowiedzią premiera filmu odbędzie się 1 pażdziernika i trafi on od razu na nośniki cyfrowe.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z trailera Doom: Annihilation [youtube.com]

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scorn pisze:

W grach nie było nigdy żadnej pieprzonej grupy komandosów. Siłą gier była jednoosobowa armia w postaci Doom Slayera, człowieka zbyt wściekłego żeby umrzeć. To dzięki niemu seria Doom jest kultowa.

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?