Venom – pierwsze reakcje po seansie! Czy jest aż tak źle?!

Wpłynęły kolejne opinie o wywołującej kontrowersje już teraz produkcji. Jak więc na razie wypada Venom? Cóż, mimo wszystko większość zamieszczonych opinii bynajmniej nie pieje z zachwytu.

Nawet jeżeli Venom określany jest jako film znośny, zazwyczaj tak czy inaczej dostaje się oczywiście słabszemu scenariuszowi. Niektórzy chwalą również relację na linii Broc-symbiont. Niestety, jeżeli mielibyśmy wierzyć tym opiniom, pojawia nam się obraz wtórnego, słabo zrealizowanego filmu wyglądającego tak, jakby urwał się z okresu sprzed filmów z MCU. Zobaczcie zresztą poniżej kilka krótkich wypowiedzi:

Zobacz również: Gigantyczna frekwencja na Klerze! Najlepszy wynik otwarcia na przestrzeni ostatnich 30 lat!

W główną rolę w filmie reżyserowanym przez Rubena Fleischera wciela się mający na koncie nominację do Oscara Tom Hardy. W obsadzie znaleźli się również: Woody Harrelson, Michelle Williams, Scott Haze, Jenny Slate, Riz Ahmed, Reid Scott oraz Sope Aluko. Szczegóły fabuły Venoma nie są nam do końca znane, ale jak podaje reżyser filmu, będzie ona bazowała na komiksach Lethal Protector oraz Planet of the Symbiotes.

Według Sony produkcja ma funkcjonować w świecie Spider-Man: Homecoming i być „dodatkiem” do Kinowego Uniwersum Marvela. Kevin Feige, szef Marvel Studios, orzekł jednak, że jest to oddzielna produkcja i nie ma planów włączenia jej do MCU.

Źródło: Heroic Hollywood | Ilustracja główna: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?