Advertisement
Advertisement

Orange is the New Black. Dziewczyny z Danbury – już w księgarniach!

Orange is the New Black. Dziewczyny z Danbury to pierwowzór serialu, który podbił serca tysięcy widzów. Jeśli komediodramat Netxflixa o życiu za murami kobiecego więzienia przypadł ci do gustu, na pewno nie przejdziesz obojętnie obok tej książki!

Nowe wydanie powieści Piper Kerman trafiło do księgarni 21 listopada. Z zadowoleniem informujemy, że książkę objął swoim patronatem portal Moviesroom – i gorąco polecamy tę lekturę. Jeśli jesteś fanem – to pozycja obowiązkowa. 

Nota wydawcy:

Przekrocz próg więzienia dla kobiet…
Piper Kerman jeszcze do niedawna miała fantastyczne mieszkanie, kochającego faceta i obiecującą karierę przed sobą. Kiedy agenci federalni zapukali do jej drzwi  aktem oskarżenia, ledwo przypominała tę lekkomyślną, młodą kobietę, którą była tuż po ukończeniu Smith College.

Teraz jednak musi rozliczyć się z konsekwencjami swojego krótkiego, beztroskiego flirtu z handlem narkotykami i trafia do więzienia dla kobiet w Danbury, w stanie Connecticut. Jeżeli myślała, że choć w drobnym stopniu mogła przewidzieć, co ją czeka… cóż, grubo się myliła.

ZASKAKUJĄCA, KONTROWERSYJNA, NIEZWYKLE ZABAWNA I PRZEDE WSZYSTKIM – PRAWDZIWA!

Orange is the New Black. Dziewczyny z Danbury

Zobacz również: Dwie nowe książki Lovecrafta w Polsce!

Źródło: informacja prasowa, ilustracia wprowadzenia: okładka

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?