„Wayward Pines” – Carla Gugino powróci w drugim sezonie

Carla Gugino powróci do „Wayward Pines” w drugim sezonie. Dobrą wiadomością podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka ponownie wcieli się w postać Kate, byłej agentki FBI. W związku z główną rolą w serialu Showtime, „Roadies”, można założyć, że udział w projekcie Fox będzie gościnny. 

Drugi sezon „Waywards Pines” rozpocznie się, kiedy w tytułowym miasteczku pojawi się nowy przybysz. Mężczyzna będzie musiał się odnaleźć w nowej rzeczywistości oraz w środku rebelii, podczas której mieszkańcy, pod przywództwem Pierwszego Pokolenia, walczą o przetrwanie zagrożonej rasy ludzkiej. Jako pierwszy do obsady dołączył Jason Patric, który wcieli się w owego mężczyznę. Theo Yedlin jest chirurgiem, którego umiejętności bardzo przydadzą się w Wayward Pines. Kolejnym aktorem, który pojawi się w drugim sezonie jest Djimon Hounsou, który zagra miejscowego historyka, CJ Mitchuma. Decyzja podjęta przez mężczyznę będzie miała wpływ na przeznaczenie całego miasta. 

„Wayward Pines” jest adaptacją powieści Blake’a Croucha. Premiera drugiego sezonu serii jest planowana na lato 2016 roku. 

źródło: tvline.com/ ilustracja wprowadzenia i zdjęcie: Fox

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?