„Wayward Pines” – data premiery i nowe szczegóły drugiego sezonu

„Wayward Pines” powróci do ramówki telewizji Fox już 25 maja 2016 roku. Drugi sezon będzie liczył 10 odcinków. Dodatkowo, powrócą: Terrence Howard w roli szeryfa Arnolda Pope’a, Charlie Tahan w roli Bena Burke’a i Shannyn Sossamon w roli jego matki, Mellisa Leo w roli pielęgniarki Pam i siostry Davida Pilchera (Toby Jones), który również pojawi się w nowych odcinkach. Większość wymienionych wyżej aktorów pojawi się tylko gościnnie. Wczoraj informowaliśmy, że Carla Gugino powróci do „Wayward Pines” i ponownie wcieli się w postać Kate, byłej agentki FBI. W związku z główną rolą w serialu Showtime, „Roadies”, można założyć, że udział w projekcie Fox będzie ograniczony.

Drugi sezon „Waywards Pines” rozpocznie się, kiedy w tytułowym miasteczku pojawi się nowy przybysz. Mężczyzna będzie musiał się odnaleźć w nowej rzeczywistości oraz w środku rebelii, podczas której mieszkańcy, pod przywództwem Pierwszego Pokolenia, walczą o przetrwanie zagrożonej rasy ludzkiej. Jako pierwszy do obsady dołączył Jason Patric, który wcieli się w owego mężczyznę. Theo Yedlin jest chirurgiem, którego umiejętności bardzo przydadzą się w Wayward Pines. Kolejnym aktorem, który pojawi się w drugim sezonie jest Djimon Hounsou, który zagra miejscowego historyka, CJ Mitchuma. Decyzja podjęta przez mężczyznę będzie miała wpływ na przeznaczenie całego miasta. 

„Wayward Pines” jest adaptacją powieści Blake’a Croucha. 

źródło: tvline.com/ ilustracja wprowadzenia i zdjęcie: Fox

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?