Lady Gaga powróci w 6. sezonie „American Horror Story”

Rola w piątym sezonie „American Horror Story” była debiutem telewizyjnym Lady Gagi, za który piosenkarka została nagrodzona Złotym Globem. Wygląda na to, że praca na planie serialu spodobała jej się na tyle, żeby powrócić w szóstym rozdziale produkcji Ryana Murphy’ego. Podczas wywiadu w nowojorskim radio Gaga zdecydowanie potwierdziła, że pojawi się w nowych odcinkach „American Horror Story”. Sama zainteresowana nie zdradziła żadnych szczegółów, więc trudno powiedzieć czy jej rola będzie jedną z głównych.

Ponadto, do serialu wróci również Angela Bassett. Aktorka w tej chwili przebywa w Londynie i promuje swój nowy film – „Londyn w ogniu”. Podczas jednego z wywiadów powiedziała:

Wrócę. Myślę, że mogę być czymś w rodzaju medium. Ale to wszystko może się jeszcze zmienić. Zdjęcia zaczynamy dopiero w czerwcu tego roku, także wszystko jest możliwe i wszystko może się w między czasie zmienić. 

Zobacz również: „Londyn w ogniu” – recenzja

Nie są jeszcze znane szczegóły szóstego sezony „American Horror Story”. Zapewne poznamy je bliżej daty rozpoczęcia zdjęć. Premiera natomiast zaplanowana jest na jesień. W tej chwili można oglądać inną antologię Ryana Murphy’ego, „American Crime Story„, która w pierwszym sezonie zagłębia się w sprawę O.J. Simpsona. 

źródło: collider.com / ilustracja wprowadzenia i zdjecia: FX

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?