„Scream Queens” – obsada i szczegóły 2. sezonu serialu!

Podczas panelu na Paley Fest ogłoszono, kto powróci w drugim sezonie serialu Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka. Drugi z panów dodatkowo zdradził kilka szczegółów, dotyczących kolejnej odsłony „Scream Queens”. Seria, co prawda jest antologią, ale twórcy postawili na te same postaci. Tym samym w drugim sezonie powrócą: Jamie Lee Curtis, Keke Palmer, Abigail Breslin, Billie Lourde, Emma Roberts, Lea Michele, Niecy Nash i Glenn Powell.

W pierwszej odsłonie „Scream Queens” śledziliśmy losy grupy ludzi na kampusie jednego z uniwersytetów. Druga zaproponuje nam skok w czasie. Dziekan Munsch (Curtis) w końcu obaliła grecki system domów studenckich w całym kraju, wydała książkę i podróżowała po całym świecie. Teraz stanie przed wyborem, czym zająć się dalej. Na swój kolejny projekt wybierze szpital psychiatryczny, który kupi i będzie prowadzić według swojego „widzi mi się”. W związku z tym, że placówka będzie zajmować się teoretycznie nieuleczalnymi przypadkami, przyciągnie wielkich myślicieli i studentów medycyny. Jedną z takich osób będzie Zayday (Palmer), która pod okiem Dziekan Munsch będzie szkolić się na lekarza. 

Zobacz również: „Scream” – obsada, data premiery oraz pierwszy plakat promujący 2. sezon serialu!

Chanel (Roberts), która w finale pierwszego sezonu, wraz ze swoimi przyjaciółkami, została skazana na pobyt w szpitalu psychiatrycznym, postanawia na poważnie zająć się swoją edukacją. Tym samym, dziewczyny również zostaną studentkami medycyny. Jeżeli chodzi o Hester (Michele), będzie ona intymnie zaangażowana w związek z kimś, kto prawdopodobnie jest mordercą. Z kolei Denise (Nash) wstąpi w szeregi FBI i również będzie wplątana w wydarzenia ze szpitala. 

W Polsce serial jest znany pt. „Królowe Krzyku”, a jego premiera odbędzie się już 24 marca o godzinie 22:00 na kanale Fox Comedy. 

źródło: deadline.com/ ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?