Giancarlo Esposito opowiada o swojej postaci z The Mandalorian!

Za nami finał drugiego sezonu The Mandalorian. Giancarlo Esposito postanowił w związku z tym opowiedzieć trochę, co nim kierowało podczas zdjęć do serialu.

Giancarlo Esposito miał okazję wystąpić w wielu kasowych produkcjach, dokładając do każdej swoją unikalną i niepowtarzalną cegiełkę. Można tu wymienić chociażby: Breaking Bad, Better Call Saul, czy The Boys. Wymieniłem tutaj wyłącznie kasowe seriale. W przyszłości zobaczymy go między innymi w wyjątkowej kreacji w grze Far Cry 6. Gdyby wymienić nazwisko aktora jeszcze dwa lata temu, pierwsza rola, jak przyszła by na myśl fanom kina to Gus Fring z bardzo lubianej produkcji o pewnym chemiku. Dzisiaj jednak wspomniana kreacja wymiennie podawana byłby z rolą Moffa Gideona w The Mandalorian. Aktor po ukazaniu się ostatniego odcinka drugiego sezonu serialu, postanowił nieco skomentować swoją pracę. W materiale udostępnionym w mediach społecznościowych opowiada co nim kierowało podczas zdjęć do produkcji. Esposito wzorował się między innymi na postaci Dartha Vadera. Podczas kreowania Gideona, myślał nad stworzeniem kogoś na wzór Mrocznego Lorda, tylko bez więzi z Mocą i czarnej zbroi. Oprócz Sitha, dla aktora wzorem był również Wielki Moff Tarkin i wcielający się w niego Peter Cushing. W materiale Amerykanin mówi także o wspomnieniach z pierwszego dnia zdjęć do serialu, a także tego, jak czuł się kiedy stanął pośród setek szturmowców.

Zobacz również: Mark Hamill zachęca do dyskusji na temat ostatniego odcinka The Mandalorian!

Premiera pierwszego odcinka The Mandalorian odbędzie się najprawdopodobniej na początku 2022 roku. Nie wiadomo na razie nic na temat fabuły serialu. Drogi, które produkcja może obrać są bardzo różne.


Źródło: Twitter.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian

Stały współpracownik

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?