Advertisement
Advertisement

Jared Leto i Anne Hathaway wystąpią w nowym serialu Apple TV+

Jared Leto i Anne Hathaway wystąpią w nowym miniserialu Apple TV+. Produkcja opowie o firmie WeWork, która zajmuje się nieruchomościami komercyjnymi – projektuje i buduje nowoczesne przestrzenie biurowe i miejsca pracy.

Serial o tytule WeCrashed będzie miał osiem odcinków, w których opowie historię prezesa firmy WeWork, czyli Adama Neumanna. Leto zagra Neumanna, a Hathaway jego żonę Rebekah. Reżyserami serialu będą John Requa i Glenn Ficarra. Showrunnerami natomiast Lee Eisenberg i Drew Crevello, którzy pracowali m.in. przy innym serialu Apple TV+ – Little America.

Produkcja powstanie na podstawie podcastu  WeCrashed: The Rise and Fall of WeWork. Jared Leto i Anne Hathaway będą także producentami wykonawczymi serialu.

Jared Leto i Anne Hathaway wystąpią w nowym serialu Apple TV+

Fot. Anne Hathaway w filmie Skazani na siebie

Zobacz również: Kaguya-sama: Love is War – data trzech odcinków specjalnych!

Zarówno Leto, jak i Hathaway są laureatami Oscarów za role drugoplanowe. Leto zdobył nagrodę w 2014 roku za film Witaj w klubie. Hathaway rok wcześniej otrzymała statuetkę za Les Misérables: Nędznicy.


Źrodło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Blade Runner 2049

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?