Qui-Gon Jinn powróci w serialu Obi-Wan Kenobi?

Historia Qui-Gon Jinna w filmach z uniwersum Star Wars była całkiem krótka. Jest jednak szansa, że postać powróci w serialu Obi-Wan Kenobi.

Liam Neeson, który w filmie Gwiezdne Wojny: Mroczne widmo wcielił się w postać Qui-Gon Jinna, mentora Kenobiego, może powrócić do uniwersum Star Wars! W niedawnym wywiadzie dla Collider aktor wykazał chęć powrotu do roli mistrza Jedi w serialu Obi-Wan Kenobi.

Qui-Gon Jinn powróci w serialu Obi-Wan Kenobi?

Kadr z filmu Gwiezdne Wojny: Mroczne widmo

Zobacz również: Bethesda pracuję nad grą Indiana Jones!

Powrót Neesona do roli po 22 latach może wydawać się trudny do wykonania, ale myślę, że pojawienie się postaci jako duch Jedi albo w retrospekcji, jest możliwe. Zdjęcia do serialu już niedługo ruszają, więc dodanie jednej postaci do scenariusza nie wydaje się być niemożliwe. Qui-Gon Jinn jest bardzo ważną postacią w historii początków Obi-Wana Kenobiego, więc miło byłoby go zobaczyć jeszcze jeden raz w interakcji z Kenobim.

Qui-Gon Jinn powróci w serialu Obi-Wan Kenobi?

Kadr z filmu Gwiezdne Wojny: Mroczne widmo

Akcja tego ekskluzywnego serialu Disney+ rozpoczyna się dziesięć lat po dramatycznych wydarzeniach znanych widzom z Zemsty Sithów. Konkretne szczegóły fabuły serialu Star Wars: Obi-Wan Kenobi pozostają w tajemnicy. Wiemy jednak, że Ewan McGregor powróci jako Obi-Wan Kenobi a Hayden Christensen jako Darth Vader, aby zmierzyć się ze swoim dawnym mistrzem. Wśród twórczyń serialu znajdzie się Deobrah Chow (The Mandalorian).

Premierę wyznaczono na 2022 rok.


Źródło: collider.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Gwiezdne Wojny: Mroczne widmo

Stały współpracownik

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?