Shane powróci! Jon Bernthal w obsadzie 9. sezonu The Walking Dead!

Najwięksi fani tego gasnącego w oczach serialu z pewnością znakomicie pamiętają postać niegdysiejszego przyjaciela Ricka. Przez wielu zresztą Shane uważany jest za najlepszą postać w historii serii. Już w 3. sezonie znaleziono furtkę, by na moment przywołać bohatera granego przez Jona Bernthala – teraz najwyraźniej będzie powtórka!

Jak pamięta chyba każdy, kto jest na bieżąco z serią, Shane ostatecznie zginął z ręki wspomnianego Ricka Grimesa już w 2. sezonie. Potem pojawił się w formie halucynacji. Zapowiada się, że ponownie powróci. Przypuszczalnie w podobnej roli, ewentualnie w ramach jakiejś retrospekcji.

Shane w serialu The Walking Dead

Kadr z serialu The Walking Dead

Zobacz również: Serialowy geniusz i (nie)doskonały plan

Biorąc pod uwagę fakt, że Lauren Cohan i Andrew Lincoln żegnają się z serią, obecność Bernthala może być bardzo istotna dla utrzymania choć minimalnego poziomu. Rolę głównego bohatera przejąć grany przez Normana Reedusa Daryl.

Źródło: Bloody Disgusting / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Walking Dead

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?