Westworld – cover Guns N’ Roses już do posłuchania!

Każda informacja związana z trzecią odsłoną Westworld zawsze jest potencjalnie ciekawa. Zwłaszcza, jeśli ma związek z muzyką Ramina Djawadiego.

Kompozytor jest mocno związany z HBO. To dzięki niemu mogliśmy słuchać świetnych motywów Gry o tron, teraz od początku pracuje nad dźwiękami z Westworld. I ponownie niezależnie od jakości samych sezonów zawsze możemy liczyć na znakomitą muzykę. W tym przypadku na potrzeby trzeciej serii nieco zmodyfikował kultowe Sweet Child O’ Mine Gunsów.

Westworld oparto na filmie z 1973 roku autorstwa Michaela Crichtona. Serial jest opisywany jako mroczna odyseja o świcie sztucznej inteligencji i przyszłości grzechu. Produkcja opowiada o androidach symulujących życie Dzikiego Zachodu, który tak naprawdę stanowi park rozrywki dla najbogatszych. W obsadzie serialu znaleźli się m.in.: Anthony Hopkins, Ed Harris, Jeffrey Wright, Thandie Newton, James Marsden, Evan Rachel Wood, Tessa Thompson i Luke Hemsworth.

Zobacz również: Najlepsze filmy dokumentalne 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Źródło: Youtube / ilustracja główna: HBO

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?