Wspaniała pani Maisel – ruszyły zdjęcia do 4. sezonu serialu!

Wspaniała pani Maisel to serial komediowy doceniony takimi nagrodami jak Emmy czy Złoty Glob. Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do 4. sezonu produkcji Amazona.

Zdjęcia do 4. sezonu rozpoczęły się w Nowym Jorku. Prace na planie odbywają się z zachowaniem reżimu sanitarnego związanego z pandemią. W nowych odcinkach pojawią się ci sami aktorzy, którzy występowali we wcześniejszych sezonach.

Wspaniała pani Maisel i Sukcesja to dwa seriale, których akcja rozgrywa się w Nowym Jorku. Zdjęcia do obu miały rozpocząć się wiosną lub latem 2020 roku. Ze względu na obostrzenia, prace nad Sukcesją rozpoczęto miesiąc temu, a nad Wspaniałą panią Maisel dopiero teraz.

Aktorka wcielająca się w główną bohaterkę, czyli Rachel Brosnahan podzieliła się dziś na swoim Instagramie pierwszym zdjęciem z planu. Już we wrześniu ubiegłego roku wstawiła natomiast zdjęcia z przymiarki kostiumów.

Wspaniała pani Maisel - ruszyły zdjęcia do 4. sezonu serialu!

Fot. Instagram Rachel Brosnahan

Zobacz również: Wonka – Warner Bros. ma na oku aktorów do głównej roli!

Twórczyni serialu Amy Sherman Palladino i producent wykonawczy Daniel Palladino zapowiedzieli, że ze względu na pandemię, wiele efektów zostanie osiągniętych dzięki CGI. W obecnej sytuacji nie mogą bowiem pozwolić sobie na zatrudnienie setek statystów.


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Wspaniała pani Maisel

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?