Superbohaterki Marvela w specjalnej książce od Egmontu

Już za kilka dni na półki księgarni trafią Superbohaterki – książka poświęcona bohaterkom z uniwersum Marvela.

Pełen tytuł pozycji to Superbohaterki. 65 kobiet, które zmieniły losy wszechświata. Wydawnictwo Egmont zapowiedziało premierę książki na 27 lutego. Autorką jest Lorraine Cink, którą możecie znać jako współautorkę wcześniej wydanych przez Egmont tytułów: Ultimate Marvel. Encyklopedia superbohaterów, arcyłotrów, technologii i pojazdów oraz Marvel. Absolutnie wszystko, co musisz wiedzieć.

superbohaterki

Nota wydawcy:

Tego jeszcze nie było! Nadchodzi czas superbohaterek! Poznaj niezwykłe kobiece postacie z Uniwersum Marvela – Kapitan Marvel, Squirrel Girl, She-Hulk, Thor, Black Widow i wiele, wiele innych. Autorka Lorraine Cink przygląda się wyjątkowym i inspirującym historiom kobiet, które ukazują ich odwagę i prawdziwe znaczenie siły.

Dziewczyny obdarzone potężnymi mocami uczą nie tylko tego, jak można komuś porządnie przywalić, ale także (a raczej przede wszystkim) tego, jak się rozwijać, odnaleźć pasję i stać się swoją własną bohaterką.
Fascynującą treść tej książki uzupełniają oryginalne ilustracje utalentowanej Alice X. Zhang. Po przeczytaniu tych opowieści przekonasz się, kto tak naprawdę zmienia losy świata.

Zobacz również: Tadeusz Baranowski wraca z komiksowej emerytury!

Źródło: informacja prasowa; ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?