The Mandalorian – oto szkic koncepcyjny pokazujący Michaela Biehna!

2. sezon The Mandalorian na pewno powstanie, choć przez wiadomą sytuację nie możemy być pewni premiery. Od niedawna wiemy natomiast, że Michael Biehn, gwiazda kina akcji, wystąpi w jednej z ról drugoplanowych.

Nadal nie wyjawiono jeszcze kogo zagra, jednak na portalu Making Star Wars – na którym zazwyczaj pojawiają się wiarygodne informacje związane z tym uniwersum – zamieszczono szkic koncepcyjny z tą postacią. Wygląda na to, że poznamy weterana upadłego Imperium, bo opancerzenie jak najbardziej na to wskazuje.

Fot. Making Star Wars

Zobacz również: TOP 20 – Ciekawe seriale dające do myślenia!

Drugi sezon serialu ma pojawić się na platformie Disney+ jeszcze tej jesieni. Nie wiadomo jednak jak na planowaną premierę wpłynie koronawirus. Pandemia jaka występuje na świecie może bowiem pokrzyżować plany twórców i nie pozwolić na produkcję. Wiemy jednak, że część zdjęć już się zakończyła. Tak naprawdę przyszłość serialu, jest więc jedną, wielką niewiadomą. Pozostaje tylko czekać na oficjalne komunikaty wytwórni.

Źródło: Making Star Wars / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?