Star Wars – to nie koniec przygód animowanej Ahsoki!

Niedawno ogłoszono, że powstanie aktorski serial o Ahsoce Tano, w której rolę ponownie wcieli się Rosario Dawson. Mimo pozytywnej reakcji fanów, część z nich doznała przerażenia wynikającego z możliwości niepojawienia się już Ahsoki w wersji animowanej. Okazuje się jednak, że fani nie mają się czego bać i będą mogli jeszcze usłyszeć Ashley Eckstein jako Ahsokę.

Wiadomo już, że sequel Star Wars Rebels będzie serialem aktorskim. Produkcja będzie nosić tytuł Ahsoka a fabuła ma dotyczyć poszukiwań Ezry Bridgera oraz Thrawna przez Ahsokę oraz Sabine Wren. 

Zobacz również: Qui-Gon Jinn powróci w serialu Obi-Wan Kenobi?

Ahsoka

fot. kadr z serialu Star Wars Rebels

Kessel Run Transmissions podzieliło się kilkoma nowymi informacjami:

„Odbyła się rozmowa między Jonem Favreau i Dave’em Filonim na temat tego, czy ta kontynuacja Rebels będzie produkcją aktorską czy animacją, ale wygląda na to, że rozmowa przebiegła tak, że sequel Rebels będzie produkcją aktorską, a konkretnie będzie nim serial Ahsoka na Disney+”.

Po przeczytaniu poniższej wypowiedzi fani animowanej Ahsoki powinni odetchnąć z ulgą, bo wygląda na to, że postać ta nie zostanie ograniczona wyłącznie do produkcji aktorskich:

„Jednak, to nie koniec Ahsoki w animacjach. Z tego, co słyszeliśmy… Jonowi udało się przekonać Filoniego do stworzenia kolejnego rozdziału podróży Ahsoki, która będzie powiązana z Rebeliantami w formie live-action. Następna część podróży będzie opowiedziana w ten sposób ”.

Jak się okazuje, animowany sequel Rebels już powstawał, jednak popularność The Mandalorian doprowadziła do zmiany planów:

„Zasadniczo kontynuacja Rebels była już w produkcji, a nawet planowano datę premiery w listopadzie 2020 r. Taylor Grey nagrał już nawet linie dla Ezry Bridgera, ale po sukcesie pierwszego sezonu Mandalorianina Jon [Favreau] wpadł na pomysł, by te postacie przenieść do produkcji aktorskich i w ten sposób opowiedzieć ich historię”

Najprawdopodobniej zatem animowana Ahsoka będzie pojawiać się gościnnie w zapowiedzianych serialach gwiezdnowojennych typu The Bad Batch. Chcielibyście zobaczyć jeszcze raz Ahsokę Tano w wersji animowanej?


Źródło: thedirect.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Star Wars: The Clone Wars

Kinoman uwielbiający: Marvela, Star Wars (zwłaszcza Ahsokę Tano), oglądać filmy i seriale niezależnie od gatunku, Harry'ego Pottera, czytać książki/komiksy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?